علوم پایه

دانشمندان در سال 2022، سه ترابایت داده درباره یوفوها(فرازمینی ها) منتشر خواهند کرد

در وبلاگی منتشر شده در Medium ، رایان اسپراگ، محقق خودخوانده بشقاب پرنده، اعلام کرد که UAPx، سازمانی که مسئول  تحقیق در مورد بشقاب پرنده ها یا UAP ها (پدیده های هوایی ناشناس) است به زودی داده های جدیدی را در مورد بشقاب پرنده های مذکور منتشر خواهد کرد. 

در زمان مناسب و قانونی، UAPx داده‌های بررسی‌شده و تجزیه‌وتحلیل‌شده و همچنین تمام داده‌های خام را پس از شناسایی و ایمن‌سازی فضای ذخیره‌سازی و سرورهای مناسب بر حسب انجام وظیفه خود، در اختیار جهانیان قرار خواهد داد.

UAPx در جمع‌آوری داده‌ها خود از روش علمی و بسیار دقیق پیزوی می‌کند و همچنین امکان تجزیه و تحلیل داده های خود را برای کارشناسان، فراهم می‌کند، و همتایان خود را تشویق به بررسی برای انتشار در یک یا چند مجله علمی می‌کند.” این موضوع را یک بیانیه مطبوعاتی برای UAPx با توجه به Sprague گفته است.

این داده ها شامل بیش از 600 ساعت فیلم مادون قرمز از دوربین های FLIR® متعدد است. مجموعا سه ترابایت تصویر بصری از طریق چندین دوربین جمع آوری شده است.

Sprague اضافه کرد که تجزیه و تحلیل این داده ها تعداد قابل توجهی از اشیاء و پدیده های غیرعادی را نشان می دهد که هنوز قبل از انتشار عمومی تحت بررسی قرار می گیرند. او همچنین ادعا کرد که ماهیت و نوع اطلاعات گرفته شده ممکن است دلالت بر اثبات قطعی حضور UFO/UAP داشته باشد.

سازمان های دولتی مدتی که در مورد بشقاب پرنده ها / UAP ها تحقیقات جدی ای انجام می دهند . در ژوئن سال 2021، اعضای کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان در یک جلسه توجیهی طبقه بندی شده با مقامات FBI و نیروی دریایی ایالات متحده دعوت نامه ای دریافت کردند تا درباره یوفوها/ UAP ها که برخی از قانون گذاران آنها را تهدیدی برای امنیت ملی نامیده اند، بحث کنند. همچنین، در همان ماه، دولت ایالات متحده اولین گزارش UFO/UAP خود را منتشر کرد .

در نوامبر سال 2021، وزارت دفاع آمریکا یک کارگروه جدید را برای مکان یابی و شناسایی بشقاب پرنده ها/ UAP هایی که در حریم هوایی پرواز می کنند، تأسیس کرد. با این حال، هنوز هیچ چیز اثبات قطعی وجود بیگانه را تایید نکرده است.

به نظر شما آیا داده‌های UAPx می‌تواند مدرکی باشد که همه ما منتظرش بودیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا