حمل و نقلنوآوری

مالک تسلا پیشرانه الکتریکی مدل S خود را با موتور V8 تعویض کرد

به گزارش The Drive ، مالک یک خودرو تسلا سیستم انتقال قدرت الکتریکی خودروی خود را با یک موتور V8 گازسوز تعویض کرده است. هنگامی که جهان تازه شروع به کار با خودروی برقی می کند، به نظر می رسد این مالک خودروهای برقی در مسیر اشتباهی حرکت می کند.

قبل از شروع قضاوت درباره مالک تسلا، در اینجا یک پیشینه کوچک وجود دارد. مالک خودرو همچنین یک کانال یوتیوب به نام Rich Rebuilds دارد که در آن به بازسازی ماشین های قدیمی مشغول است. در میان ویدیوهای قبلی آن، یک کوروت که آنها را برقی کرده اند و حتی یک تسلا که قابلیت آفرود دارد را می توانید مشاهده کنید. 

خودرویی به نام ICE-T دو سال است که کار می‌کند و اگر به ویدیوهای کانال تسلا بازگردید، می‌توانید تغییرات تدریجی را در تسلا مشاهده کنید. ماه گذشته، این خودروی اصلاح شده برای اولین بار در نمایشگاه SEMA که در لاس وگاس برگزار شد، معرفی گردید، جایی که بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد و چشمان بسیاری را برانگیخت.

موتور V8 مورد استفاده در ICE-T از کامارو تهیه شده و تیم مجبور شد یک تونل دنده را برای اتصال موتور به دنده دستی بسازد. لوله‌های اگزوز نیز مانند مخزن بنزین زیر جایی که زمانی درگاه شارژ خودروی الکتریکی بود، به خوبی تعبیه و پنهان شده است. 

سیستم تعلیق تسلا و چرخ های روی درایو تعویض شده اند. نمایشگرهای تسلا حتی اگر اجزای برداشته شده خودروی الکتریکی را نشان دهند به کار خود ادامه می‌دهند. بازگشت موتور احتراقی تغییرات روغن را برای این خودرو به ارمغان می آورد، شاید اولین مورد در جهان برای یک تسلا نیز باشد.

اما سوال این است که ماسک در این مورد چه می‌خواهد بگوید؟ این یک وسیله نقلیه کاربردی است که می تواند شما را به مکان های مورد نظرتان ببرد.  آیا ماسک این مدل را انتخاب می کند یا خودرو تسلا با موتورهای جت را ؟ 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا