نوآوری

یک یوتیوبر، خودرو تسلا مدل S خود را با سه موتور جت تقویت کرد.

یوتیوبر Warped Perception اخیراً ویدیویی را منتشر کرده است که در آن خودرو تسلا مدل S خود را با سه موتور جت تقویت کرده و به نمایش گذاشته است. که این سه موتور به عنوان پیشران عمل می کنند و توانسته یک ثانیه در شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت (96.5 کیلومتر در ساعت) را کاهش دهد.

در گذشته، این یوتیوبر با سوخت هیدروژن آزمایشی کرده و حتی نشان داده است که چگونه یک جت آب می تواند یک گوشی را به نصف کند. چند ماه پیش هم ویدیوی دیگری از او منتشر شده که در آن او تسلا خود را در حین یدک‌کشی شارژ می‌کرده ، اما جدیدترین ویدئو او تسلا را به سطح بالاتری ارتقا داده است.

کل مجموعه به خوبی طراحی شده است و می توان آن را به طور یکپارچه از داخل ماشین کنترل کرد. در حالی که ایده استفاده از موتورهای جت به‌عنوان تقویت‌کننده سرعت است، اما او بدون اینکه از نیروی محرکه الکتریکی خود خودرو تسلا استفاده کند ،در خیابان ها فقط با سه موتور جت خود در حال حرکت بوده است.

شاید بگوید چرا خود تسلا به این فکر نیافتاده و از موتور جت در خودرو هایش به عنوان نیروی محرکه استفاده نمی کند.اما ایلان ماسک مدیر عامل تسلا این موضوع را قبلا در توییتر خود بیان کرده و گفته است:

در اوایل ماه مه امسال، ماسک به این حرف خود متهد باقی ماند . بنابراین، در حالی که منتظر هستیم تا تسلا رودستر اصلی از کارخانه‌های گیگافکتوری تسلا عرضه شود، مدل S بهبود یافته یوتیوبر قطعاً بهترین نمونه فعلی از تسلا مدل s است.

همانطور که انتظار می رفت، موتورهای جت قطعاً شتاب مدل S را افزایش دادند و برای شتاب 0-60 مایل در ساعت یک ثانیه را کاهش دادند. اگر چه تسلا این شتاب را 1.1 ثانیه وعده داده است اما باید ببینیم نتیجه همکاری هزاران مهندس تسلا چه خواهد شد.

با توجه به این که این یوتیوبر به تنهایی این سه موتور جت را به خودرو تسلا اضافه کرده است، نتیجه کار شگفت انگیز بوده. شاید برای ویدئو های بعدی خود، موتور جت را با سوخت هیدروژن بر روی خودرو خود امتحان کند. نظر شما چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا